Hakkımızda;

 

Alışverişten dostluğa sloganı ile çıktığımız bu yolda 18 yıldır her geçen gün biraz daha tecrübe kazanarak en iyi çözümü en iyi hizmet ile sunmak için buradayız. Yüksek kalite ve onlarca marka ile müşterilerin değişen zevk ve yaşam tarzına, uyum kabiliyetini yansıtan ürünler sunabilmek firmamızın prensipleri arasındadır.   

 

Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek,  müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz görsel çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak en büyük gayemizdir.

 

Mega Alışveriş Merkezlerini bazı benzerlerinden ayıran en temel özelliklerinden biri ürünlerinde kalite ve çeşitlilik kadar güçlü teknik kadrosu ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmesidir.

 

Öte taraftan müşterilerimizin bir an önce ürünlerine kavuşmasını sağlamak için gereken tüm işlemlerin süratle ve zamanında bitirmek bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkarmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

 

Her yıl yenilenen çeşit ve yine her geçen gün bilinçlenen kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekten onur duyarız.